SPUSTILI JSME E-SHOP – VŠE, CO MÁME RÁDI, NA JEDNOM MÍSTĚ

www.mefl.cz

Za dobu, co se věnujeme zdravému životnímu stylu, různým způsobům stravování, pohybovým aktivitám, sportům, důležitému psychickému a fyzickému odpočinku, jsme vyzkoušeli mnoho různých doplňků výživy za účelem vyšperkování těchto „aktivit“. O těch, jež považujeme za funkční a prospěšné, jste si mohli postupně číst v recenzích na našem blogu. Odůvodněná prospěšnost šla vždy ruku v ruce s kvalitou, ohledem na původ vstupních surovin, šetrností zpracovaní, a čistotou co nejbližší organickému původu. Z toho všeho se nám vykrystalizovaly produkty, které spokojeně používáme roky či měsíce, a dovolíme si tvrdit, že se nám s nimi vede skvěle 🙂 Jelikož se jedná o kvalitní produkty, jako jsou proteiny a aminokyseliny, vitamíny a minerály, superpotraviny a adaptogeny, byliny a extrakty z nich, zelené potraviny, a sháníme je vždy po všech čertech (z různých obchodů :-D), tak jsme se rozhodli, mít je všechny pohromadě 😀 Doufáme, že Vy, co máte podobné preference a „chutě“, využijete možnosti koupit vše na jednom místě.

Kromě již zmíněných doplňků výživy, které máme skoro všechny skladem, u nás seženete i potraviny na zdravé recepty jako kakaová másla, kakaové boby, 100 % čokoládu, kokosový olej, lucumu, a také naše vlastní homemade výrobky, které nám domov buď jen zkrášlují, nebo mají i praktické využití. Chystáme kuchařku, stravovací protokol, a v hlavě máme i další věci, které budeme postupně přidávat, takže se máte na co těšit.

Jelikož nám záleží na životním prostředí, používáme na balení Vašich zásilek vždy již použité krabice.  U objednávky nad 2000,- u nás máte dopravu zdarma. Jinak jsem se snažili najít ten nejlevnější způsob, jak dopravit zboží k Vám, takže můžete využít služby Zásilkovny na výdejní místo, či na vlastní adresu, nebo se domluvit na osobním odběru. Zaplatit u nás můžete převodem nebo platební kartou.

Doufáme, že se Vám náš e-shop bude líbit, a najdete v něm to, co potřebujete. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..