JE PRO TEBE PRIORITA DOKONALÁ ESTETIKA NEBO FUNKČNOST A ZDRAVÍ?

Všichni chtějí vypadat dobře nazí a často tomu obětují nemalé úsilí, peníze, zdraví a čas u plastického chirurga, ale obal knihy nevypovídá o kvalitě obsahu. Stejně tak forma těla nevypovídá o kvalitě funkčnosti a to i takové, která není vidět (trávicí trakt, mysl, duše). Pokud ti třeba dělá problém zvednout ruce nad hlavu v plném rozsahu a ty na ně ještě přidáš zátěž, tak to tělo dočasně asi zvládne. Najde si jinou cestu a použije jiné svaly (které tomu od přírody neodpovídají), ale jednou ti začne našeptávat, že je to špatně a že toho má dost. Třeba bolestí v bedrech, v lokti, v rameni, zánětem nebo ti začne tuhnout krk.

Opravdu všechno není tak, jak to na první pohled vypadá a obzvláště na soc. sítích. Ty se určitě chceš hýbat po celý život, tak na to mysli. V první řadě bys měl ošéfovat, aby tělo kvalitně fungovalo a pak až, aby dobře vypadalo. Nechť funkci následuje estetika.

PS: Nutno však dodat, že co se týče povrchního hodnocení, s větší pravděpodobností bude ve zdravě vypadajícím těle vše fungovat uvnitř lépe, než například u člověka obézního.

PSS: Fotky jsou foceny jen pár dní od sebe a jiným telefonem, co mobil, to jiná forma, Apple zkrátka dělá lepší tělo, takže se foť iPhonem pro lepší výsledky😂

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..